O nas

Sopocki Młyn

POZNAJ NAS

Nasze specjalności

Domowej roboty pierogi, pyszne makarony oraz domowe przetwory przyrządzane ze świeżych, wysokiej jakości produktów na oczach Naszych gości to wizytówka restauracji Sopocki Młyn. W Naszej codziennej pracy wykorzystujemy przede wszystkim produkty od regionalnych dostawców, które cenimy za wyjątkowy smak i właściwości zdrowotne. Jesteśmy pewni, że każde danie w Naszym menu zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy.

 

Przytulne wnętrze

W piętrowym lokalu panuje kameralna, przytulna atmosfera. Nasze wnętrze urządzone jest w nowoczesnym stylu z dodatkiem rustykalnych elementów. Istnieje możliwość organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i uroczystości do 40 osób. W sezonie letnim powstaje strefa relaksu z leżakami, hamakami i miejscem do zabawy dla dzieci.  Jesteśmy przyjaźni zwierzętom. Dla gości Naszej restauracji parking jest bezpłatny.

 

Atrakcyjna lokalizacja

Restauracja Sopocki Młyn znajduje się w pawilonie usługowym zlokalizowanym na Zamkowej Górze w Sopocie na terenie Domki Metropolis. Miejsce leży odrobinę na uboczu, ale nie brakuje w jego pobliżu ciekawych atrakcji – nieopodal znajduje się sopocki aquapark oraz tereny spacerowe i rekreacyjne nad morzem. Sopocki Młyn jest więc idealnym miejscem zarówno na spotkanie w gronie rodziny lub przyjaciół, jak i romantyczną kolację we dwoje.

 

Chciałbyś zorganizować imprezę okolicznościową lub zamówić catering?

ZADZWOŃ DO NAS +48 780 127 111

lub

NAPISZ