O nas

Domowe pierogi, makarony i domowe przetwory przyrządzane ze świeżych, wysokiej jakości produktów na oczach gości to wizytówka restauracji Sopocki Młyn

Nazwa Sopocki Młyn mnie jest bez znaczenia. Ma sugerować, że najważniejsze dania w naszej karcie wytwarzane są z mąki. Specjalizujemy się nie tylko w pierogach, które są lepione przy specjalnym stanowisku na oczach naszych gości. Nasz ą wizytówką są również domowej roboty makarony i kopytka. Do przygotowania potraw wykorzystujemy wyłącznie zdrowe, wysokiej jakości produkty, które kupujemy u regionalnych dostawców.

W piętrowym lokalu panuje kameralna, przytulna atmosfera. Wnętrze urządzone jest w nowoczesnym stylu z dodatkiem rustykalnych elementów. Istnieje możliwość organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych do 40 osób. Latem powstaje strefa relaksu z leżakami, hamakami i miejscem do zabawy dla dzieci.  Jesteśmy przyjaźni zwierzętom. Dla Naszych gości jest parking bezpłatny.

Sopocki Młyn znajduje się w pawilonie usługowym na Zamkowej Górze w Sopocie na terenie Domki Metropolis.  Miejsce leży odrobinę na uboczu, ale nie brakuje w jego pobliżu ciekawych atrakcji – nieopodal znajduje się sopocki aquapark oraz tereny spacerowe i rekreacyjne nad morzem.